Zadzwoń: 696-903-907

E-mail: mobilna.wulkan@gmail.com

Godziny otwarcia: czynne całą dobę!
Dojedziemy na terenie Koszalina + 30km!

Naprawa opon Koszalin

Złapałeś gumę? Podchodzisz do auta na parkingu i z wielkim zaskoczeniem stwierdzasz brak powietrza? Takich sytuacji nie da się przewidzieć, a bez natychmiastowej naprawy opon, bądź wymiany nie powinno się kontynuować jazdy. Nie dzwoń po znajomych w poszukiwaniu zastępczej opony! Postaw na szybki i sprawny serwis naprawy opon w Koszalinie – Mobilna Wulkanizacja Adamowicz. Specjalizujemy się w wulkanizacji i naprawach opon od lat. Rozumiemy każdą nagłą sytuację, jaka może przydarzyć się kierowcą na drogach, parkingach – w najmniej odpowiednim miejscu i momencie. Skupiając się przede wszystkim na potrzebach naszych klientów, nie tylko naprawiamy koła na terenie serwisu, ale poszerzyliśmy działalność o mobilną naprawę opon samochodowych.

Potrzebujesz naprawy opon? Dojedziemy w Koszalinie i okolicach

Naprawa opon

Mobilna naprawa opon Koszalin

Gdy uszkodzenie powstało w trakcie jazdy, a Ty zostałeś bez pomocy na środku drogi, zadzwoń po mobilną naprawę opon na terenie Koszalina i jego okolic. Naprawiamy ogumienie samochodów osobowych z pomocą specjalnie przygotowanego busa wyposażonego w profesjonalną montażownicę Hoffman. Dostosowany sprzęt naprawczy pozwala na dokonanie załatanie kół w każdym miejscu. Parking, garaż oraz pobocze. Jesteśmy tam, gdzie wymaga tego sytuacja. Przyjeżdżamy o każdej porze, dokonujemy oceny, a jeśli stan opony nie pozwala na naprawę, dokonujemy wymiany kół.

Naprawa opon samochodowych

Przecięcie ściany bocznej opony, starcie gumy, bądź drobne przebicia w większości przypadków można naprawić. Z pomocą specjalistycznego sprzętu wulkanizacyjnego łatamy i naprawiamy koła samochodów w warsztacie oraz w każdym miejscu w Koszalinie. Postaw na fachową pomoc i napraw swoją oponę, zamiast kupować nowej.